MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10381063
*
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:09:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 16:40:46
1
Vinnande bud
16/5 18:05:19
1
justering av budtak
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10
-
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
-
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39
-
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19
-
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59
-
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:17
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 16:40:46 | 1 | Vinnande bud |
16/5 18:05:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:10 -
7360 Emmafåtöljer
Ett par, blå velourklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59 -
7149 Fåtölj
Gustaviansk stil
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:39
-
8006 Fåtölj
Lady by Homeline
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:19 -
7016 Fåtölj
omklädd
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:59 -
6116 Fåtöljer
2 st, röd velourklädsel. Djup: 75 cm. Höjd: 75 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:17